O mnie


Możecie mówić mi Jagoda. Mam 25 lat i mieszkam w Krakowie. Od paru ładnych lat lubię malować paznokcie - nie ważne czy wzory czy gładki kolor - po prostu muszą być pomalowane ;-)

"Są rzeczy ważne i ważniejsze - dlatego najpierw pomaluję paznokcie a potem zajmę się resztą!" 
-Takie kiedyś było moje motto. Teraz jako młoda mama (i żona! jak to często lubią podkreślać inne blogerki) wiem, że są rzeczy ważniejsze od ładnych paznokci - ale tymi rzeczami nie będziemy się tutaj zajmować. Tutaj jest akurat ten kącik, gdzie właśnie to paznokcie są najważniejsze! A co tam!


Poza samymi lakierami będziecie mogli zobaczyć tutaj między innymi moje zmagania z takimi cudami techniki jak stemple na paznokciach czy malunki farbkami akrylowymi. Do tego różne około paznokciowe gadżety i pielęgnację dłoni. Czasem może zdarzyć się kilka słów na temat biżuterii (to moja druga miłość zaraz obok paznokci).

Maluję głównie swoje własne paznokcie, choć czasem - a w zasadzie coraz częściej - zdarza mi się malować czyjeś.

Długo broniłam się przed lakierami hybrydowymi - jednak przekonały mnie do siebie swoją trwałością. To duża wygoda przy małym dziecku, że nie trzeba codziennie malować paznokci.

Mam nadzieję, że skoro już trafiłaś/łeś na mojego bloga, to zostaniesz tu na dłużej! Mam nadzieję, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Pozdrawiam!


Wszystkie maile- zapytania, sugestie a także oferty współpracy proszę kierować na maila:

jagodowa00@gmail.com


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdą opinię! ;-)
Pozdrawiam!